RSS | в избранное | контакты
  • O.Torvald - НашіЛюдиВсюди
  • БРЕЖНЕВА ВЕРА - Любовь в большом городе
  • ALYOSHA - Калина
звучит

Акции

Крылатые качели

Крылатые качели

ДНЮ ЗАЩИТЫ ДЕТЕЙ 2016 ПОСВЯЩАЕТСЯ :

ИНТЕРАКТИВНЫЙ СЕМЕЙНЫЙ ПРОЕКТ « КРЫЛАТЫЕ КАЧЕЛИ »

В котором взрослые, отвечая на детские вопросы, могут выиграть качели для детского садика, в который ходит их ребенок

ПОЗДРАВЛЯЕМ ПЕРВУЮ ПОБЕДИТЕЛЬНИЦУ !

Виктория Домославская из г. Ровно, её сынишка и его детсадовские друзья, теперь будут взлетать выше неба на Наших КРЫЛАТЫХ КАЧЕЛЯХ

ПОЗДРАВЛЯЕМ ВТОРУЮ ПОБЕДИТЕЛЬНИЦУ !

Качели улетели в детский сад, в который ходит сынишка Светланы из села Роищи Черниговской области

ПОЗДРАВЛЯЕМ ТРЕТЬЮ ПОБЕДИТЕЛЬНИЦУ !

Ей стала Яна Петровская из Одессы. А пара качелей теперь будут радовать дочурку Яны.

ПОЗДРАВЛЯЕМ ЧЕТВЕРТУЮ ПОБЕДИТЕЛЬНИЦУ !

Ей стала Косенко Марина из Днепра. Марина выиграла пару качелей для пары славных ребятишек и их друзей, ну и для папы, наверное ;)

ПОЗДРАВЛЯЕМ ПЯТУЮ ПОБЕДИТЕЛЬНИЦУ !

Ей стала Любовь Ковпак из Львова. Еще одна пара качелей будет радовать детишек и доченьку победительницы.

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

1.Організатори Акції

1.1. Організаторами акції « Крылатые качели » є радіостанція Наше Радіо (ПрАТ Наше Радіо), 04080, м. Київ, вулиця Кирилівська (Фрунзе), 104-а), та ТМ « Viburcol » (ТОВ Українська Академія Біологічної Медицини, 03124, м. Київ, вул. Василенка, 7)

2. Участь в Акції

2.1. Стати учасниками Акції мають право фізичні особи, які досягли 18 років, та які обліковуються в податкових органах України у відповідності до чинного законодавства України, мають малолітню дитину, яка відвідує дитячий садочок на території України.

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь – працівники Організаторів Акції та їх близькі родичі.

2.3. Участь в Акції обмежено-дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України ;

3. Тривалість Акції

3.1. Акція проводиться з 16.05.2016 р. по 17.06.2016 р. включно.

4. Завдання Акції

4.1 Акція полягає в тому, що в період її проведення слухачам радіостанції « Наше Радіо » (далі Учасникам) пропонується виграти гойдалки для дитячих садочків, в які ходять їх діти.

4. Умови і порядок участі

4.1. Учасники, реєструються для участі в акції, надсилаючи SMS із словами « Наше », « Качели », назву свого міста, а також – номер дитсадка, для якого намагаються виграти гойдалки на номер 7610. Ведучий випадковим чином обирає двох учасників, яким телефонує в прямому ефірі та по черзі завдає питання на дитячі теми (Всього питань 5 штук) Той учасник, який відповів на більшу кількість запитань, стає переможцем дня, отримує 1 бал та переходить в гру наступного дня. Наступного дня грає переможець попереднього дня та новий учасник, якого обрали випадковим чином серед учасників, які надіслали смс. Кожної п’ятниці проводиться останній розіграш тижня. Після цього підраховується кількість балів всіх учасників. Учасник, який отримав найбільшу кількість балів протягом тижня, отримує дві гойдалки для дитячого садка, в який ходить його дитина.

4.2. З одного номера можна відправити лише одне SMS. Sms-порталом буде прийнято SMS, яке було відправлено першим. Решта SMS, відправлені з того ж номера, брати участі в розіграші не будуть.

5. Визначення переможця Акції

5.1 Переможцем Акції оголошуються дитячий садочок, його номер та місцезнаходження безпосередньо в ефірі радіостанції « Наше Радіо » під час проведення розіграшу. Рішення про Переможця Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.

6. Подарунок Акції

6.1. Головний подарунок тижня – 2 гойдалки + 1 іграшковий ведмідь

6.2. Щоденні заохочувальні подарунки учасникам, які брали участь в грі – термо-кружки .

7. Порядок та умови отримання подарунків Акції

7.1. Організатор надає Переможцю подарунок в разі перемоги учасника, дитина якого відвідує заклад Переможця.

7.2. Подарунки Акції будуть доставлені ПрАТ « Наше радіо » за адресою дитячого садочку та за Договором передано йому. Заохочувальні подарунки (термо-кружки) можна отримати за адресою : ПрАТ « Наше Радіо », радіостанція « Наше Радіо » : м. Київ, вулиця Кирилівська (Фрунзе), 104-а.

7.3. Право на отримання Подарунку зберігається за Переможцем виключно протягом 30 днів від дня проведення акції. У випадку відмови дитячого садочку від отримання Подарунку, організатор акції має право передати Подарунком іншому дитячому садочку, який погодиться його прийняти.

7.4. Для отримання заохочувального подарунку (термо-кружки) Учасник зобов’язаний звернутися до Організатора у робочий час та надати копію паспорту та ідентифікаційного коду.

7.5. Учасник, який переміг у грі повинен надати Організаторам інформацію : адресу та телефон дитячого садка, в який Організатор буде доставляти гойдалки та довідку про те, що його дитина дійсно відвідує дитячий садочок.

7.6. Учасник, який переміг у грі повинен надіслати фотографію з встановленою гойдалкою в дитячому садку своєї дитини

7.7. Всі подарунки Конкурсу не підлягають обміну на будь-який еквівалент, в тому числі на грошовий.

8. Інші умови.

8.1. Беручи участь в Акції, її учасники дають згоду на використання їх персональних даних при оголошенні переможця в ефірі радіостанції « Наше Радіо », а також використовувати власні персональні дані у будь який інший спосіб, що не суперечить законодавству України.

8.2. Переможці Акції дають згоду на передачу своїх персональних даних Організатору для подальшого отримання подарунку.

8.3. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Подарунку, якщо Переможець не надасть документів вказаних в п. 7.4. та 7.5 цих Правил.

8.4. Організатори не несуть обов’язку відшкодування будь-яких витрат учасника, в тому числі транспортних, телефонних, які понесені учасником під час участі в Акції.

8.5. Організатори не несуть відповідальність за неотримання Переможцем Подарунку з причини зазначення ним неправильної та/ неповної інформації, яку необхідно вказати для отримання Подарунку ;

8.6. Організатор не несе відповідальності за несправності / пошкодження засобів, устаткування і агрегатів зв’язку, відсутність телефонного зв’язку та інших засобів зв’язку, що використовуються під час проведення гри, в тому числі за збої під час експлуатації, та рівно за дії та роботу операторів зв’язку і якість наданих ними послуг , та / або дії будь-яких третіх осіб.

8.7. Офіційна версія цих Правил публікується на сайті http://www.nashe.ua/. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організаторами Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті.

8.8. Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном Організатора (044) 377-55-95.