RSS | в избранное | контакты
  • ДЕТСКИЕ ПЕСНИ - Колыбельная медведицы
  • ЛесикСам - Як Болить Любов
звучит

Акции

Каникулы для всей семьи

Каникулы для всей семьи

Самое большое счастье – это когда семья вместе ! Когда все здоровы и радостны ! Этим летом Наше Радио и ТМ Viburcol дарят « КАНИКУЛЫ ДЛЯ ВСЕЙ СЕМЬИ ! »

ОФИЦИАЛЬНЫЕ ПРАВИЛА

Офіційні правила « Каникулы для всей семьи »

1.Організатори Акції

1.1. Організаторами акції « Каникулы для всей семьи » є радіостанція Наше Радіо (ПрАТ Наше Радіо), 04080, м. Київ, вулиця Кирилівська (Фрунзе), 104-а), та ТМ « Viburcol » (ТОВ Українська Академія Біологічної Медицини, 03124, м. Київ, вул. Василенка, 7)

2. Участь в Акції

2.1. Стати учасниками Акції мають право фізичні особи, які досягли 18 років, та які обліковуються в податкових органах України у відповідності до чинного законодавства України.

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь – працівники Організаторів Акції та їх близькі родичі.

2.3. Участь в Акції обмежено-дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України ;

3. Тривалість Акції

3.1. Акція проводиться з 18.07.2016р. по 12.08.2016р включно.

4. Завдання Акції

4.1 Акція полягає в тому, що в період її проведення слухачам радіостанції « Наше Радіо » (далі Учасникам) пропонується виграти відпочинок всією сім’єю (мама, тато, діти).

4. Умови і порядок участі

4.1. Учасники реєструються для участі в акції, надсилаючи SMS із словом « Каникулы » та іменами своїх всіх дітей на номер 7610. Ведучій випадковим чином обирає учасника, якому телефонує в прямому ефірі та задає питання на тему пакування валізи на відпочинок (протягом 30 сек., ведучий називає предмети/речі, які кладуться до валізи). Задача учасника, дати більшу кількість правильних відповідей, стосовно необхідності таких речей /предметів в валізі та на відпочинку, допускається три помилкові відповіді. Учасник, який справився з завданням, отримує подарунок від ТМ Viburcol, та становиться учасником розіграшу путівки для всієї родини. Наступного дня грає новий учасник, якого обрали випадковим чином серед учасників надіславши смс. Фінальний розіграш проводиться в останній день проведення акції, 12 серпня, серед всіх учасників, що дійшли до фіналу. Переможця визначить зірковий гість в ефірі ранкового шоу « Динамики » шляхом лототрону.

4.2. З одного номера можна відправити лише одне SMS. Sms-порталом буде прийнято SMS, яке було відправлено першим. Решта SMS, відправлені з того ж номера, брати участі в розіграші не будуть.

5. Визначення переможця Акції

5.1 Ім’я Переможця Акції оголошуються безпосередньо в ефірі радіостанції « Наше Радіо » під час проведення розіграшу. Рішення про Переможця Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.

6. Подарунок Акції

6.1. Головний подарунок – відпочинок для всієї родини(батьки та діти) на курорті Буковель протягом семи календарних днів.

6.2. Набори для відпочинку від ТМ Viburcol.

7. Порядок та умови отримання подарунків Акції

7.1. Організатор зобов’язується надати Переможцю подарунок в разі перемоги.

7.2. Подарунки Акції можна отримати за адресою : ПрАТ « Наше Радіо », радіостанція « Наше Радіо » : м. Київ, вулиця Кирилівська (Фрунзе), 104-а.

7.3. Право на отримання Призу зберігається за Переможцем виключно протягом 30 днів від дня проведення акції.

7.4. Для отримання Призу Учасник зобов’язаний звернутися до Організатора у робочий час та надати копію паспорту та ідентифікаційного коду.

7.5. Період відпочинку переможця узгоджується з курортом Буковель за наявності вільних місць.

7.6. Всі подарунки Конкурсу не підлягають обміну на будь-який еквівалент, в тому числі на грошовий.

8. Особливі Умови

8.1. У разі, якщо особа стала переможцем будь-якої Акції на радіостанціях : « Ретро FM », « Радіо П’ятниця », « Наше Радіо », « Авторадіо », « NRJ » в період з 18.04.2016р. по 18.07.2016р, вона не має права в подальшому брати участь в Акції « Каникулы для всей семьи ». Одна й та сама особа не може отримати більше одного подарунку будь-якої Акції частіше, ніж один раз у три місяці.

8.2. Переможець може отримати подарунок лише особисто. При отриманні подарунку переможець зобов’язаний пред’явити оригінал паспорту.

8.3. У разі, якщо в Організатора виникнуть сумніви щодо особистої участі особи переможця у акції, Організатор має право звірити голос особи переможця, що прибула для отримання подарунку з голосом особи, яка брала участь в акції, якщо акція проводилася в прямому ефірі. У разі якщо голоси не співпадають, або особа, що звернулася відмовляється від процедури звіряння голосів, такій особі буде відмовлено в отриманні подарунку.

8.4. Організатор має право відмовити у отриманні подарунку акції, якщо дані, повідомлені особою безпосередньо під час проведення акції не співпадають з даними особи, яка звернулася за отриманням подарунку. Такими даними є прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону, місце проживання та імена дітей.

8.5. Організатор має право відмовити особі в отриманні подарунку, якщо такій особі раніше, впродовж минулих трьох років, відмовляли в отриманні подарунку на підставах, зазначених в цьому розділі при проведенні конкурсів (акцій, розіграшів) на радіостанціях « Ретро FM », « Радіо П’ятниця », « Наше Радіо », « Авторадіо » та « NRJ ».

9. Інші умови.

9.1. Беручи участь в Акції, її учасники дають згоду на використання їх персональних даних при оголошенні переможця в ефірі радіостанції « Наше Радіо », а також використовувати власні персональні дані у будь який інший спосіб, що не суперечить законодавству України.

9.2. Переможці Акції дають згоду на передачу своїх персональних даних Організатору для подальшого отримання подарунку.

9.3. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Подарунку, якщо Переможець не досяг 18 років, в тому числі ненадання документів вказаних в п. 7.4. та 7.5 цих Правил.

9.4. Організатори не несуть обов’язку відшкодування будь-яких витрат учасника, в тому числі транспортних, телефонних, які понесені учасником під час участі в Акції.

9.5. Організатори не несуть відповідальність за неотримання Переможцем Подарунку з причини зазначення ним неправильної та/ неповної інформації, яку необхідно вказати для отримання Подарунку ;

9.6. Організатор не несе відповідальності за несправності / пошкодження засобів, устаткування і агрегатів зв’язку, відсутність телефонного зв’язку та інших засобів зв’язку, що використовуються під час проведення гри, в тому числі за збої під час експлуатації, та рівно за дії та роботу операторів зв’язку і якість наданих ними послуг , та / або дії будь-яких третіх осіб.

9.7. Офіційна версія цих Правил публікується на сайті http://www.nashe.ua/. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організаторами Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті.

9.8. Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном Організатора (044) 377-55-95.